‘पूर्ण बहादुरको सारङ्गी’मा प्रकाश सपुत

‘पूर्ण बहादुरको सारङ्गी’मा प्रकाश सपुत


काठामडौँ ।

फिल्म ‘पूर्ण बहादुरको सारङ्गी’मा गायक प्रकाश सपुत अनुबन्धन भएका छन्। शुक्रबार निर्माण टिमले फिल्ममा उनी कलाकारको रुपमा अनुबन्धित भएको जानकारी गराएको छ। सपुतले यसअघि ‘परदेशी २’ बाट फिल्ममा डेभ्यु गरेका थिए।

सरोज पौडेलको निर्देशनमा बन्न लागेको फिल्मको केहीदिनअघि मोसन पोस्टर सार्वजनिक गर्दै निर्माण घोषणा गरिएको थियो। यस फिल्ममा अभिनेता विजय बरालको पनि अभिनय रहने बताइएको छ। फिल्मको छायांकन जेठ दोस्रो साताबाट सुरु गरिँदैछ।

सेभेन सिज इन्टरटेनमेन्टले निर्माण गर्न लागेको फिल्ममा निर्देशक पौडेल स्वयंको लेखन छ।

२०८२ सालमा विश्वभर प्रदर्शनको तयारी गरिएको फिल्ममा विनोद पौडेल र प्याट्रिक सुवेदी निर्माताको रुपमा छन्। रमेश चौलागाईं र हरि श्रेष्ठ कार्यकारी निर्माता हुन।

प्रशान्त सिवाकोटीको संगीत रहने फिल्ममा महेश दवाडीको पटकथा तथा संवाद छ।